porovnávač cien
» » »

Alkoholické nápoje, zľavy

Zľavnené alkoholické nápoje

Nájdených: viac ako 1000 produktov na porovnanie pre Zľavnené alkoholické nápoje

1 | 2 | 3 | 4 | ďalšia »

Beefeater Gin 0,7l

Beefeater Gin 0,7l


Beefeater je jediný prémium London Dry Gin na svete, ktorý sa destiluje v Londýne. Názov Beefeater vznikol na základe návštevy toskánskeho veľkovojvodu v Anglicku v roku 1669. Ten.


Macallan Sherry Oak 12 ročná whisky 0,7l

Macallan Sherry Oak 12 ročná whisky 0,7l


Macallan oslovuje trh radom variantov svojej whisky. Dvanásťročná nie je zďaleka najstaršia, ale predstavuje základný kameň radu. Vo vôni je cítiť sherry (väčšina whisky zreje v sudoch.Cardhu 15 ročná whisky 0,7l

Cardhu 15 ročná whisky 0,7l


Starší variant v Španielsku obľúbenej škótskej single malt whisky - Cardhu. Vo veku 15 rokov v sebe spája charakteristický ovocný sad liehovaru, jačmeňový slad s bohatým tropickým.Dalmore Tweed Dram Whisky 0,7l

Dalmore Tweed Dram Whisky 0,7l


Chlapci z Dalmore vytvorili Rivers kolekciu na ochranu a údržbu škótskych riek. Whisky je sakramentsky dobrá!


Dalmore Tay Dram Whisky 0,7l

Dalmore Tay Dram Whisky 0,7l


Chutný Dalmore zrejúci v sudoch po bourbone a v Oloroso sherry sudoch. Tay Dram je súčasťou kolekcie Dalmore Rivers Whisky. Najmenej 4 libry z každej predanej fľaše zo zbierky Rivers putuje.


Ciroc Coconut Vodka 0,7l

Ciroc Coconut Vodka 0,7l


Tropicky ochutená vodka Ciroc dáva úplne nový nádych vašim kokteilovým možnostiam. Použitím techník vyhradených pre výrobu kvalitných vín, je táto hroznová vodka destilovaná 5 krát.


Ballantine's Finest Whisky s 2 pohármi 0,7l

Ballantine's Finest Whisky s 2 pohármi 0,7l


Miešaná škótska whisky Ballantines Finest je komplexná, kultivovaná a elegantná. Zároveň má chuť moderného štýlu.   Jej originálnu chuť, komplexnosť a vycibrenosť majú pôvod vo.


Russian Standard Gold Vodka 1l

Russian Standard Gold Vodka 1l


Russian Standard Gold je popisovaná ako kombinácia klasickej vodky Dmitrija Mendeleev a starostlivo vybraných výťažkov zo Sibírskeho ženšena.


Pravda Vodka 0,7l

Pravda Vodka 0,7l


Pravda Vodka je veľmi populárna vodka v Severnej Amerike je pôvod sa datuje do 1950'2. A za jej zrodenie vďačíme pánovy Brown Foreman Pravda Vodka sa destiluje päťkrát a tento lahodný.


Compass Box Asyla Whisky 0,7l

Compass Box Asyla Whisky 0,7l


Miešaná škótska whisky. Asyla znamená plurál slova asylum a ide o bohatú ponuku produktov od značky Compass Box.Royal Salute - 62 Gun Salute Whisky 1l

Royal Salute - 62 Gun Salute Whisky 1l


Pomenovaná podľa každoročného výstrelu z „Tower of London“ na počesť kráľovninho výročia. Jedná sa o špičkovú zmes od Chivas, ktorú tvoria whisky staré najmenej 40 rokov. Je.


Bowen Extra 50 ročný koňak 0,7l

Bowen Extra 50 ročný koňak 0,7l


Znamenitá prvotriedna aróma a chuť, špecifická pri veľmi starých koňakoch, podporovaná extrémne bohatou škálou vôní, ktoré sa vyznačujú typickým Charentais To rancio.