porovnávač cien
» » »

Alkoholické nápoje, lacné

Najlacnejšie alkoholické nápoje

Nájdených: viac ako 1000 produktov na porovnanie pre Najlacnejšie alkoholické nápoje

1 | 2 | 3 | 4 | ďalšia »

porovnanie cien
alkoholické nápoje
 - najlacnejšie
alkoholické nápoje
 - zľavy
alkoholické nápoje

Absolut Vodka 0,05l

Absolut Vodka 0,05l


Vodka Absolut je klasická vodka, ktorá má veľmi jemnú a bohatú chuť s obilným nádychom.   Vodky značky Absolut sú tretími najpredávanejšími vodkami na svete.Jim Beam Whiskey 0,05l

Jim Beam Whiskey 0,05l


Jim Beam Bourbon - Whisky pochádzajúca zo severoamerického štátu Kentucky, jej prvý predaj bol zaznamenaný už v roku 1795. Mimoriadne ľahká a delikátna, so silnou príchuťou vanilky a.


Tsarskaya Original Vodka 0,05l

Tsarskaya Original Vodka 0,05l


Vodka, vytvorená špeciálne pre udalosť roku 2003 - pri príležitosti osláv 300. výročia založenia Petrohradu, niekdajšieho hlavného mesta cárskeho Ruska. Pri tejto príležitosti musela.


Jack Daniel's Whiskey 0,05l

Jack Daniel's Whiskey 0,05l


Táto whiskey sa vyrába v Jack Daniels Distillery v Lynchburg, Tennessee použitím čistej jaskynnej vody a unikátnym procesom mäknutia, ktorý dotiahol k dokonalosti Jack Daniel v roku 1866.  .


Russian Standard Original Vodka 0,05l

Russian Standard Original Vodka 0,05l


Russian Standard je originálna vodka destilovaná na žiadosť cára. Jej štandard kvality bol stanovený v roku 1894.   Spojením tradičných výrobných postupov a najmodernejších.


Tsarskaya Imperial Collection Gold Vodka 0,05l

Tsarskaya Imperial Collection Gold Vodka 0,05l


Vodka, ovenčená množstvom ocenení. Na jej výrobu sa používa pšenica, pestovaná ďaleko od priemyselných zón, hnojená len prírodne. Výber pšenice, mäkká voda z jazera Ladoga.Pereg z čiernych ríbezlí 0,75l

Pereg z čiernych ríbezlí 0,75l


Ríbezlové vino vyrobené výlučne z čiernych kultivarov ríbezlí, plné antioxidantov, mikroelementov a vitamínov z tohto čierneho bobuľového ovocia. S intenzívnou ríbezľovo-podmanivou.


Pereg Rubinus 0,75l

Pereg Rubinus 0,75l


Ovocné rosé z čiernych ríbezlí. Víno má tmavoružovú farbu s príjemnou, výraznou ríbezľovou vôňou. V chuti je extraktívne, výrazne ovocné, pritom svieže a ľahké. Nižší.Pereg Cuvée čierny Pereg 0,75l

Pereg Cuvée čierny Pereg 0,75l


Čierny Pereg je vzácne víno vyrobené kupážou vína z liečivých plodov Arónie čiernoplodej a vína z čiernych ríbezlí, ocenené zlatou medailou - Šampiónom výstavy Devínsky strapec.Becherovka Likér 0,35l

Becherovka Likér 0,35l


BECHEROVKA - vynikajúci, 100% prírodný, tradičný a vysoko kvalitný alkoholický nápoj. Pre milovníkov Becherovky určite nie je žiadnou novinkou, že tento obľúbený klasik medzi.